Kód: vms-600-4r
VMS 600-4R
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 600-4R |
| Mezní pracovní břemeno - WLL | 600 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 3000 × 1500 mm |
| Minimální rozměr | 800 × 750 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 106 kg |
| Počet přísavek / velikost | 4 / Ø 340 mm |
| Minimální nosnost | 5 kg |
| Rozměry – Amax | 880 mm |
| Rozměry – Ø B | 50 mm |
| Rozměry – Ø C | 340 mm |
| Rozměry – D | 1910 nebo 2200 mm |
| Rozměry – E | 1100 nebo 1000 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | Ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.