Kód: vms-600-3
VMS 600-3
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 600-3 |
| Mezní pracovní břemeno – WLL | 600 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 3000 × 1500 mm |
| Minimální rozměr | Ø 450 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 82 kg |
| Počet přísavek / velikost | 3 / Ø 400 mm |
| Minimální nosnost | 5 kg |
| Rozměry – Amax | 810 mm |
| Rozměry – Ø B | 50 mm |
| Rozměry – Ø C | 400 mm |
| Rozměry – D | 1910 nebo 2200 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ano |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.