Kód: vms-400-1
VMS 400-1
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 400-1 |
| Mezní pracovní břemeno - WLL | 400 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 2000 × 1000 mm |
| Minimální rozměr | Ø 500 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 46 kg |
| Počet přísavek / velikost | 1 / Ø 400 mm |
| Minimální nosnost | 5 kg |
| Rozměry – Amax | 580 mm |
| Rozměry – Ø B | 50 mm |
| Rozměry – Ø C | 400 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.