Kód: vms-2400-8r
VMS 2400-8R
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 2400-8R |
| Mezní pracovní břemeno – WLL | 2400 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 9000 × 2000 mm |
| Minimální rozměr | 850 × 850 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 480 kg |
| Počet přísavek / velikost | 8 / Ø 400 mm |
| Minimální nosnost | 20 kg |
| Rozměry – Amax | 2370 mm |
| Rozměry – Ø C | 400 mm |
| Rozměry – D | 2000 - 6000 mm |
| Rozměry – E | 1100 nebo 1000 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ano |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.