Kód: vms-2400-2
VMS 2400-2
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 2400-2 |
| Mezní pracovní břemeno – WLL | 2400 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 3000 × 1500 mm |
| Minimální rozměr | 2000 × 1000 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 280 kg |
| Počet přísavek / velikost | 2 / Ø 770 mm |
| Minimální nosnost | 10 kg |
| Rozměry – Amax | 2000 mm |
| Rozměry – Ø C | 770 mm |
| Rozměry – Ø C | 400 mm |
| Rozměry – D | 4600 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.