Kód: vms-150-2
VMS 150-2
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 150-2 |
| Mezní pracovní břemeno – WLL | 150 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 2500 × 1250 |
| Minimální rozměr | 500 × 250 |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Počet přísavek / velikost | 2 / Ø 230 mm |
| Minimální nosnost | 5 kg |
| Rozměry – Amax | 725 mm |
| Rozměry – B1 / B2 | 60 / 110 mm |
| Rozměry – Ø C | 230 mm |
| Rozměry – D | 1000 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.