Kód: vms-1200-8r
VMS 1200-8R
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 1200-8R |
| Mezní pracovní břemeno - WLL | 1200 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 4000 × 2000 mm |
| Minimální rozměr | 800 × 750 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 1 mm |
| Hmotnost | 266 kg |
| Počet přísavek / velikost | 8 / Ø 340 mm |
| Minimální nosnost | 10 kg |
| Rozměry – Amax | 1010 mm |
| Rozměry – Ø B | 60 mm |
| Rozměry – Ø C | 400 mm |
| Rozměry – D | 3000 mm |
| Rozměry – E | 1100 nebo 1000 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ano |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.