Kód: vms-1200-1
VMS 1200-1
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 1200-1 |
| Mezní pracovní břemeno - WLL | 1200 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 2000 × 2000 mm |
| Minimální rozměr | Ø 800 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 2 mm |
| Hmotnost | 130 kg |
| Počet přísavek / velikost | 1 / Ø 770 mm |
| Minimální nosnost | 10 kg |
| Rozměry – A max | 754 mm |
| Rozměry – Ø B | 60 mm |
| Rozměry – Ø C | 770 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.