Kód: vms-100-1
VMS 100-1
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | VMS 100-1 |
| Mezní pracovní břemeno - WLL | 100 kg |
| Maximální rozměr (referenční plech) | 1000 × 1000 mm |
| Minimální rozměr | Ø 250 mm |
| Minimální tloušťka (pro ocelový plech) | 1 mm |
| Hmotnost | 17 kg |
| Počet přísavek / velikost | 1 / Ø 230 mm |
| Minimální nosnost | 5 kg |
| Rozměry – Amax | 595 mm |
| Rozměry – B1/B2 | 60/110 mm |
| Rozměry – Ø C | 230 mm |
| Lze opatřit uzavíracím / uzavíracími ventily | ne |
Nevybrali jste vhodný manipulátor?
Pošlete nám vaše parametry – hmotnost, rozměry, materiál. Navrhneme a vyrobíme vám manipulátor VMS dle vašich požadavků.